Emanuel Bernstone oljemålning

258086

BERNSTONE, Emanuel (samtida): Fågel i skymning, signerad ā tergo, olja på duk, 60x100 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Emanuel Bernstone oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1385737
9 800
1385739
9 800
1385737
9 600
1385735
9 400
1385734
9 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.