Bestick i silver mestadels skedar

258084

BESTICK, silver, 1900-tal, däribland Gustaf Möllenborg, bestående av 21 kaffeskedar, 4 bordsskedar, 5 konfektskedar, 2 saltskedar, 2 assiettgafflar, 11 dessertgafflar, 2 sockertänger, totalvikt ca 945 g

1 trasig sockertång, slitage

Silver

Kundcenter

Budhistorik (2 bud)

1379514
2 800
1378979

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.