Dosor i silver samt hänge

258079

DOSOR, 2 st, HÄNGE, silver, invändigt förgyllda, bl a Carl Neuendorff d.y. Karlskrona 1870, dosor 5,5x3,5 respektive 8,5x6, hänge 4,5 cm, totalvikt ca 151 g

Bruksslitage

Silver

Monter 7

Dosor i silver samt hänge

Budhistorik (5 bud)
1379513
700
1380609
650
1379513
600
1379856
550
1379513
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.