Stig Claesson tuschteckningar

258076

CLAESSON, Stig "Slas" (1928-2008), (12 st): Människor och landskapsmotiv, signerade och daterade Stig Claesson samt SC, tusch, 12,5x16,5 cm

Smärre hanteringsveck

Konst, Måleri

Monter 7

Stig Claesson tuschteckningar

Budhistorik (9 bud)
1385640
700
1385633
650
1385599
600
1385632
550
1385599
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.