Anna Rosenbäck oljemålning

258074

ROSENBÄCK, Anna (Ryssland född 1969): Komposition, signerad A. Rosenbäck -13, olja på duk, 119x100 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1385624
3 200
1385630
1385624
2 800
1385629
2 600
1385624
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.