Peter Dahl färglitografi

258073

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans, signerad Peter Dahl, färglitografi, PT, 43x29 cm

Fack 16

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (10 bud)
1382996
1382823
750
1382994
700
1382823
650
1382664
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.