Marika af Ekström oljemålning

258071

EKSTRÖM, Marika af (1883-1968): Gladioler i vas, signerad och daterad Marika af Ekström 1954, olja på duk, 61x48 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Marika af Ekström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1385580
1385486
1385445

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.