Kjell Leander Engström oljemålning

258070

ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914-1979): "Mot Maina", signerad Kjell, daterad ā tergo -56, olja på pannå, 33x41 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (10 bud)
1385515
700
1384548
650
1384419
600
1384547
600
1384419
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.