Marika af Ekström oljemålning

258068

EKSTRÖM, Marika af (1883-1968): Blomsterstilleben, signerad Marika af Ekström, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Marika af Ekström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

1384771
2014-08-03 11:40:43

2014-08-04 kl 21:15
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.