Fåtölj med fotpall

258063

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, klädsel i cognacsfärgat skinn, snurrbar fåtölj

Slitage

Rum 4

Fåtölj med fotpall

Budhistorik (11 bud)
1380823
1385250
950
1380823
900
1385249
850
1380823

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.