Porslinsfiguriner bl a Royal Copenhagen

258062

FIGURINER, 4st, porslin, 1900-tal, Bing & Gröndahl (3) samt 1 Royal Copenhagen, numrerade 1567, 2127, 2350 samt 865, höjd 10-22 cm

Keramik/Porslin

Monter 7

Budhistorik (16 bud)
1385535
1381820
1385267
1381820
950
1385266
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.