Jean Michen Folon färglitgrafi

258060

FOLON, Jean Michel (Frankrike född 1934): Figurkomposition, signerad och numrerad 107/200, färgserigrafi, 100x70 cm

Gulnader

Rum 1

Budhistorik (9 bud)
1385720
850
1385572
1385719
750
1385572
700
1385681
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.