Richard Lindner färgliotgrafi

258059

LINDNER, Richard (USA 1901-1978): "Shoot", signerad R Lindner, 36/100, daterad 1971, färglitografi, 100x70 cm

Fläckar, hanteringsveck

Rum 1

Richard Lindner färgliotgrafi

Budhistorik (21 bud)
1385454
1 600
1385193
1385453
1 400
1385193
1 300
1385452

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.