Olle Hjortzberg blandteknik

258058

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): "Erik Dahlbergstatan 46?", signerad och daterad 1957, blandteknik på papper, 38,5x26,5 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Olle Hjortzberg blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1385382
4 800
1385689
4 600
1385382
4 400
1385653
4 200
1385382

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.