Alexander Tolstoy oljemålning

258057

TOLSTOY, Alexander (1895-1969): Blomsterstilleben, signerad A. Tolstoy, olja på duk, 55x38 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Alexander Tolstoy oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1385498
1 300
1385124
1385124
1382533
1385122
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.