Philippe de Rougmont oljemålning

258056

ROUGEMONT, Philippe de (1891-1965): Naken kvinna vid vatten, signerad Ph de Rougemont, olja på duk, 61x41 cm

Konst, Måleri

Rum 10

Budhistorik (32 bud)
1385464
3 200
1385467
1385464
2 800
1385458
2 600
1385463
2 600

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.