Yves Poyet oljemålning

258055

POYET, Yves (Frankrike f. 1942): Fönstervy, signerad Y Poyet, olja på duk, 46x41 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Yves Poyet oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1385669
1385661
950
1385008
900
1384701
850
1385007

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.