Anton Erik Christian Thorenfeld oljemålning

258054

THORENFELD, Anton Erik Christian (1839-1907) "Fra vestbrik i Jylland", monogramsignerad AT, daterad 1880, olja på duk, 29x43 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

1385641
1384639
700
1384638
550
1379908
500

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.