Oljemålning

258051

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets början): Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 92x72 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (28 bud)
1385782
7 800
1385781
7 600
1385780
7 400
1385775
7 200
1385765
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.