Pelle Åberg oljemålning

258048

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Röd soffa, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 45x37 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1385383
1385344
1 900
1384415
1 800
1383931
1 700
1381648
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.