Carl Harry Stålhane vas i stengods

258047

VAS, stengods, Carl Harry Stålhane för Rörstrand, signerad CHS, höjd 47 cm

Mynningsnagg, repor, nedslipad

Keramik/Porslin

Rum 3

Budhistorik (15 bud)
1385203
1385592
1 400
1385203
1 300
1385591
1385203

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.