Trädgårdsbord i gjutjärn

258043

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, vitmålat, skiva i metall, fot i gjutjärn, höjd 72, diameter 75 cm

Bruksslitage, färgbortfall

Rum 8

Trädgårdsbord i gjutjärn

Budhistorik (13 bud)
1385359
1 900
1385358
1 800
1384899
1 700
1384808
1 600
1384226

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.