Kolorerad etsning

258042

ETSNING, 17/1800-tal, kolorerad, "Gezigt op de Academie, te Leyden", de Wed. A. Honkoop & A Kallewier, excud, A Delfos.fecit 1763, J.J.Bylaerd, del, ca 24x31 cm

Något bucklig, veck

Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk, Konst, Grafik

Fack 5

Kolorerad etsning
Budhistorik

2014-08-03 kl 21:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.