Byrå i Louis XVI stil

258041

BYRÅ, 1900-talets början, troligen England, Louis XVI stil, fanerad med mahogny, beslag och lister i mässing höjd 146, 106x49 cm

Smärre fanérskador, bruksslittage

Rum 1

Byrå i Louis XVI stil

Budhistorik (21 bud)
1385143
7 600
1385149
7 400
1385143
7 200
1385148
7 000
1385143
6 400

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.