Alejo Vidal-Quadras oljemålning grevinnan Bonde

258040

VIDAL-QUADRAS, Alejo (1919-1994): Porträtt föreställande grevinnan Bonde, född Hachette, signerad och daterad Vidal-Quadras -69, olja på duk, 116x81 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Budhistorik (6 bud)
1393743
3 400
1389663
3 200
1389223
1388577
1387878

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.