Anton Genberg oljemålning

258038

GENBERG, Anton (1862-1939): Vattendrag i vinterskrud, signerad och daterad A Genberg 1911, olja på duk, ca 96x140 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Anton Genberg oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1385005
3 800
1384315
3 600
1384306
1381974
2 800
1378585
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.