Gustaviansk spegel

258033

SPEGEL, gustaviansk, fögylld, träskuren, slitage, 91x37 cm

Senare glas och förgyllning

Speglar

Rum 7

Gustaviansk spegel

Budhistorik (16 bud)
1385103
3 200
1385095
1385095
2 800
1385090
2 600
1385090
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.