Byrå i sengustaviansk stil

258032

BYRÅ, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, skiva i kolmårdsmarmor, dekor detaljer i mässing samt beslag, 3 lådor, mahognyfanér, höjd 82, 85x42,5 cm

Blekt front, dekorelement löst, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (18 bud)
1384803
1 600
1384809
1384803
1 400
1384523
1 300
1384523

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.