Hans Hamngren anamorfos

258029

HAMNGREN, Hans (född 1934): "Leornardo", signerad Hamngren, 77/135, anamorfos litografi med pyramid spegel, bladets mått 50,5x50,5 cm

Rum 6

Hans Hamngren anamorfos

Budhistorik (13 bud)
1384884
1384875
1 400
1384875
1 300
1384872
1384867

Slutpris SEK:
143 EUR, 161 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.