Matbord med stolar i gustaviansk stil

258026

MATGRUPP 7 dlr., gustaviansk stil, 1970-tal, blommstermåla Åfors möbelfabrik AB, gråmålat, kannelerade ben, överkragning, stolar med lotusspjälad rygg, bestående av matbord med 2 iläggsskivor, 6 st stolar, bordets höjd 75, 149x95, iläggsskivor 55 cm vardera

Slitage

Rum 7

Budhistorik (4 bud)

1380834
3 400
1379550
3 200
1380833
3 200
1379550

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.