Sybord i nyrokoko

258024

SYBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerat med mahogny, på svärtad tredelad fot, höjd 78, 63,5x41cm

Smärre fanerlagning

Rum 10

Sybord i nyrokoko

Budhistorik (2 bud)

1384204
1379938

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.