Olav Christopher Jenssen oljemålning

257998

OLAV CHRISTOPHER JENSSEN (Norge, född 1954): "Luftlinjer #43", signerad och daterad på baksidan Olav Chrstopher Jenssen, Berlin 1990-1991, olja och utskärningar på trä, 86x99 cm
PROVENIENS: Galleri Riis, Stockholm

Ändringar/tillägg
Signed and dated. Oil and carving on wood.

Konst, Måleri

Rum 17

Budhistorik (15 bud)
1385092
5 800
1385091
5 600
1385089
5 400
1385087
5 200
1385086
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.