Roger Risberg blandteknik

257994

RISBERG, Roger (1956-2011): Kvinnofigur, monogramsignerad och blyertssignerad Roger Risberg samt daterad 1990-91, blandteknik, ca 39,5x30 cm

Smärre fläckar och veck

Konst, Måleri

Rum 5

Roger Risberg blandteknik
Budhistorik (3 bud)

1378829
1378690
950
1377850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.