Fällbord

257992

FÄLLBORD, 1900-tal, alrotsfanér, höjd 70, 72x72 cm

Skador och slitage

Rum 10

Fällbord

Budhistorik (7 bud)
1383618
550
1385023
550
1383618
500
1385021
450
1383618

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.