Soffa sk gripsholmsmodell

257991

SOFFA, sk gripsholmsmodell, 1900-tal, gråmålad, längd 128 cm

Slitage och färgbortfall

Rum 4

Soffa sk gripsholmsmodell

Budhistorik (3 bud)

1384850
1381043
1378648

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.