Fåtöljer i par sk gripsholmsfåtöljer

257990

KARMFÅTÖLJER, 1 par, sk gripsholmsfåtöljer, 1900-tal, gråmålade

Färgbortfall och slitage

Rum 4

Budhistorik (2 bud)

1378618
1378617

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.