Harald Sonesson Pelle Svanslös

257987

SONESSON, Harald (född 1942): Originalillustration: Bokomslaget till "Pelle Svanslös och spöket", signerad och daterad Harald Sonesson -01, akvarell och tusch, 26x33 cm;

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (11 bud)
1385000
3 200
1384991
1384998
1384991
2 800
1381834
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.