Anders Zorn etsning

257986

ZORN, Anders (1860-1920): "Mina modeller", 1916, signerad Zorn, etsning, 19,7x15 cm
LITTERATUR: Asplund 273, Hjert & Hjert 277, Zorn Gallery 273

Gulnad

Rum 5

Anders Zorn etsning

Budhistorik (8 bud)
1382532
4 600
1384439
4 600
1382532
3 800
1382599
3 600
1382532
3 400

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.