Ten Kate olja

257985

TEN KATE (Holland 1800-tal): "After a Days sport", signerad H. Ten Kate, olja på duk 78,5x65 cm

Skador på ytterram

Konst, Måleri

Rum 5

Ten Kate olja

Budhistorik (8 bud)
1385082
3 800
1385081
3 600
1385080
3 400
1385079
3 200
1384463

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.