Tor Bjurström oljemålning

257984

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Blommor i fönster, signerad Bjurström, olja på pannå, 52x66 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1385104
8 200
1385106
8 000
1385104
7 800
1385102
7 600
1385102
7 200

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.