Ljuskrona i gustaviansk stil

257979

LJUSKRONA, 1900-tal, gustaviansk stil, för 6 ljus, stomme i mässing, slipade olikformade prismor, höjd 80 cm

Lösa prismor medföljer, bruksslitage

Belysning, Ljuskronor

Rum 11

Ljuskrona i gustaviansk stil
Budhistorik (27 bud)
1384744
2 400
1384728
1384728
1384717
1 900
1384723
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.