Oljemålning tillskriven John Falconar Slater

257976

SLATER, John Falconar (1857-1937), tillskriven: Solnedgång över skogslandskap, olja på pannå, otydligt signerad, ca 17x23 cm

Konst, Måleri

Monter 6

Budhistorik (24 bud)
1384948
1 600
1384946
1384945
1 400
1384944
1 300
1384943

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.