Skänkstop i tenn

257975

SKÄNKSTOP, tenn, stämplat 1831, total höjd 27 cm

Bucklor

Allmoge

Monter 4

Skänkstop i tenn

Budhistorik (4 bud)

1380862
650
1378866
600
1378866
1376681

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.