Stig Claesson litografi

257973

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -81, färglitografi, 54/150, 43,5x56,5 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 7

Stig Claesson litografi

Budhistorik (22 bud)
1384470
1 600
1384505
1384470
1 400
1384502
1 300
1384470

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.