Willie Midelfart oljemålning

257971

MIDELFART, Willie (Norge 1904-1975): "Ut över Aardal", signerad W. Midelfart, daterad ā tergo 1958, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Willie Midelfart oljemålning

Budhistorik (9 bud)
1384532
1 700
1376670
1 600
1384531
1376670
1 400
1384530
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.