Eric Nordlöv akvarell

257970

NORDLÖV, Eric (1908-1983): Hamnmotiv från Teneriffa, signerad och daterad Eric Nordlöv, Tenriffe 1952, akvarell, ca 26x31 cm

Konst, Måleri

Fack 2

Eric Nordlöv akvarell

Budhistorik

2014-08-02 kl 21:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.