Rudolf Carlbordg gouacher

257969

CARLBORG, Rudolf (1892-1963) (2 st): Caféinteriör, signerad och daterad R. Carlborg en daterad 1942, gouache, 34,5x25,5 resp 34x30,5 cm

Konst

Rum 6

Rudolf Carlbordg  gouacher

Budhistorik (3 bud)

1384095
1381715
700
1376355

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.