rudolf Carlborg gouacher

257968

CARLBORG, Rudolf (1892-1963): (2) Caféinteriör, signerad och daterad R. Carlborg 1942 vardera, gouache, 35,5x26,5 cm vardera

Konst

Fack 13

rudolf Carlborg gouacher

Budhistorik (8 bud)
1384184
1 900
1384099
1 800
1384179
1 700
1384099
1 600
1384177

Slutpris SEK:
1 900
183 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.