Kristian Krokfors färglitografi

257965

KROKFORS, Kristian (Finland, född 1952): "Treehouse", signerad Kristian Krokfors, numrerad 80/110, färglitografi, 58x86 cm

Rum 6

Budhistorik (8 bud)
1380989
650
1383428
600
1380989
550
1383423
500
1380989
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.