Vanja Brunzell väggbonad

257961

BRUNZELL, Vanja (1928-2010): Väggtextil, däribland läderapplikationer och broderi, signerad och daterad Vanja Brunzell 1977, ca 92x102 cm
PROVENIENS: Köpt direkt av konstnären Vanja Brunzell

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Rum 15

Vanja Brunzell väggbonad

Budhistorik (5 bud)
1383807
1378642
1 400
1378639
750
1378637
450
1377686

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.